Rokalift logo

Windy osobowe Śląskie – urządzenia dźwigowe

Bielsko-Biała, Bytom, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Katowice, Myszków, Pszczyna, Racibórz, Rybnik, Sosnowiec, Tychy, Wodzisław, Żywiec, Zabrze.

Umów konsultację

Zmodernizuj swój dom za pomocą nowoczesnych i bezpiecznych systemów dźwigowych

Zapoznaj się z bogatą ofertą nowoczesnych wind domowych, które z pewnością sprostają wymaganiom każdego, kto szuka niezawodnych i bezpiecznych sposobów przemieszczania się między piętrami budynków.

Nasze dźwigi świetnie nadają się do zastosowania w domach jednorodzinnych oraz w placówkach użyteczności publicznej, takich jak szpitale, szkoły czy galerie handlowe. Proponujemy zarówno kompaktowe windy domowe, jak i specjalnie zaprojektowane windy dla osób niepełnosprawnych, które znacząco ułatwiają życie i podnoszą standard mieszkania.

Nasza oferta spełnia oczekiwania klientów poszukujących produktów najwyższej klasy, wyprodukowanych w Polsce. Nowoczesne technologie umożliwiają dostosowanie kabiny do osobistych preferencji klienta pod względem wielkości, kształtu oraz wykończenia. Nasze windy osobowe, dźwigi i platformy dla osób niepełnosprawnych gwarantują najwyższą jakość, potwierdzoną stosownymi certyfikatami. 

Co nas wyróżnia

Gwarancja jakości

Certyfikat Badania Typu UDT Cert oraz zgodność z aktualnymi standardami

Kompleksowość

Produkcja, montaż i konserwacja z jednej ręki

Doświadczenie

Od ponad 30 lat produkujemy windy na polskim rynku

Domowa winda – synonim dostępności i wygody

W wielu miejscach winda dla osób z niepełnosprawnościami jest niezbędnym urządzeniem, umożliwiającym poruszanie się pomiędzy kondygnacjami. Produkowane przez nas platformy oferują możliwość bezpiecznego przemieszczania się, nie tylko w domach prywatnych, ale również w obiektach publicznych i komercyjnych, spełniając potrzeby osób z ograniczeniami ruchowymi, w tym osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Różnorodne modele wind dla niepełnosprawnych, zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne, zostały zaprojektowane przez naszych specjalistów. Zewnętrzne windy dla niepełnosprawnych, korzystające z konstrukcji ze stalowych profili, są tańszą alternatywą dla konwencjonalnych szybów i doskonale sprawdzają się w budynkach wielopiętrowych, zapewniając łatwy dostęp dla wszystkich.

Instalujemy również wewnętrzne windy domowe bezpośrednio w budynkach mieszkalnych. To urządzenia, które charakteryzują się niską prędkością działania. Te nowoczesne urządzenia sprawiają, że winda domowa dla niepełnosprawnych staje się ważnym elementem każdego nowoczesnego domu. 

Nasza oferta obejmuje:

Windy dla osób niepełnosprawnych wcale nie muszą być drogie!

Zastanawiasz się nad ceną windy domowej? Z naszej strony możesz liczyć na przejrzystość cenową bez dodatkowych opłat. Oferowane przez nas ceny są jednymi z najlepszych na rynku. Gwarantujemy, że nasze windy spełnią Twoje potrzeby i będą pasować do założonego budżetu.

Profesjonalne doradztwo i pomoc techniczna na każdym etapie projektu

Od zarania naszej działalności skupiamy się na wdrażaniu kompleksowych rozwiązań dla platform transportowych dla osób i ładunków. Nasze zaawansowane zaplecze technologiczne obejmuje działy projektowe, badawcze i produkcyjne, które umożliwiają dostarczanie produktów wysokiej klasy, precyzyjnie dopasowanych do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Zajmujemy się produkcją i obsługą wind domowych zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych, urządzeń dla osób z niepełnosprawnościami, a także dźwigów towarowych już ponad trzy dekady. Zatrudnieni u nas specjaliści ciągle pracują nad rozwojem naszych produktów i rozszerzaniem zakresu dostępnych rozwiązań.

Nasze aktualne systemy w pełni odpowiadają europejskim standardom jakości oraz regulacjom Urzędu Dozoru Technicznego. Jako uznany producent krajowy zaspokajamy potrzeby klientów w kraju i za granicą. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na windę na schody dla osób niepełnosprawnych, windę domową czy samochodową, gwarantujemy satysfakcję z zakupu! Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem, złożenia zapytania ofertowego oraz inwestycji w bezpieczne i niezawodne windy. 

Nasze realizacje

Zobacz, jak nasze doświadczenie przekłada się na jakość wykonanych projektów. Oto kilka z nich!

Wyślij zapytanie ofertowe

Proszę podać możliwie jak najwięcej danych, gdyż pomoże nam to w doborze odpowiedniego dla Państwa urządzenia. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym handlowcem:
biuro@rokalift.pl lub tel. 607 675 074

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Nasi specjaliści chętnie udzielą Państwu więcej informacji na temat naszych wind oraz doradzą co do wyboru odpowiedniego dźwigu.